Sousedé
(1/17)
4 400 000 Kč
ID nemovitosti:336432
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:76 m2
Plocha pozemku:72 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:25. července 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivně k prodeji krásný byt 3+1 (72 m2) v osobním vlastnictví s balkonem na ul. Na Kopci v Jihlavě. Byt se nachází v 1. patře osmipatrového domu a patří k němu dvě velké komory (1 je přímo v bytě, 1 na chodbě).
Dům je po kompletní revitalizaci (zateplení, nová střecha, nové balkony, výtah).
Byt je též po kompletní zdařilé rekonstrukci, použity byly kvalitní materiály (nová okna, elektřina, voda atd.).
Předností je výborná lokalita, blízko veškeré občanské vybavenosti - MŠ, ZŠ, dětská hřiště, supermarket Albert, Tesco, Lidl, zastávka MHD (trolejbus, autobusy), zdravotní středisko. Náklady na bydlení je pro čtyřčlennou rodinu do 6000 Kč, včetně fondu oprav.
Více informací Vám poskytneme po telefonu nebo na prohlídce. S vyřízením hypotečního úvěru rádi pomůžeme. Doporučuji prohlídku.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
336432
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
76m2
Plocha balkonu
4m2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
D (i)
Foto - Pavel Kos
Pavel Kos
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Well 2

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé