Sousedé
(1/23)
2 750 000 Kč
Poznámka k ceně: + garážové stání 220.000,- Kč a/nebo zahrada 400.000,- Kč
ID nemovitosti:286993
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:74 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:17. září 2020
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte klidné bydlení na okraji Olomouce se zahradou, dostatečným parkováním u domu a blízkou vzdáleností na MHD? Tato nabídka prodeje bytu 3+1 o rozloze cca 74 m² v 1.NP Vás jistě zaujme! Byt se nachází v RD, který je v současné době i v prodeji jako RD ve spolupodílovém vlastnictví a po dohodě s vlastníky může být na základě prohlášení vlastníka budovy rozdělen na 2 samostatné byty. K těmto bytům je přidanou hodnotou dostatečný prostor jak ve sklepním, tak i půdním prostoru, dále parkovací stání (dvojgaráž) a zahrada. Dům je v dobrém technickém stavu a je umístěný v klidné části města obklopený RD se zahradami. V inzerované ceně není parkovací stání a zadní část zahrady.

Na pozemek RD se vstupuje průjezdem, za kterým se nachází společný dvůr (cca 110 m²) a společná zahrada (241 m²), dvojgaráž (36 m² z roku 1977), kde jedno parkovací stání v garáži je součástí inzertní ceny, studna a vstup do domu. Za společnou zahradou je možnost i odkoupit samostatnou zahradu (344 m²) za částku 200.000,- Kč. Při vstupu do domu se nacházíte na společné chodbě (cca 5 m²), odkud se po levé straně můžete vydat do kuchyně + komora, které jsou součástí bytu v 1.NP, nebo se můžete vydat na pravou stranu, kde se společnou chodbou dostanete ke dveřím od hlavní části bytu. V hlavní části bytu se nachází centrální předsíň, 3 neprůchozí pokoje, koupelna, samostatné WC a komora. Dále se po společném schodišti můžete dostat do sklepních či půdních prostor.

V celém domě jsou plastová okna cca 10 let stará. Dům je napojen na obecní vodovod, vlastní studnu, kanalizaci, el. a plyn. Elektřina v domě je v hliníku. Krytina střechy je plechová. Byt má zajištěný ohřev tepla plynovým kotlem a ohřev vody plynovým bojlerem, které jsou umístěné v 1. PP. Podlaha obytných pokojů je pokryta parketami, ostatní plocha PVC či dlažba.

Zajistíme Vám financování koupě této nemovitosti – bezplatná konzultace s našim finančním poradcem. Více fotografií na stránkách RE/MAX. Bližší informace u makléře nabídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
286993
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
27m2
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Karel Pazdera
Karel Pazdera
Zobrazit
kontakt
RE/MAX MONARCHA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2020 Sousedé