Sousedé
(1/6)
Fotka 1
2 700 000 Kč
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: Cena + provize RK
ID nemovitosti:1074
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:65 m2
Datum aktualizace:9. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt o velikosti 3+1 se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu v ulici 17.listopadu v Přelouči. Byt je ve standardním stavu po rekonstrukci jádra a rozvodů elektřiny, vody a odpadní vody. Betonové podlahy kryté plovoucí podlahou nebo dlažbou. Topení je ústřední dálkové se samostatnými termoregulačními ventily. Byt tvoří tři obytné místnosti, kuchyň s jídelnou, koupelna s vanou, toaleta a komora. Nebytovými prostory jsou lodžie a sklep. Bezproblémový a bezplatný parking u domu. Dům po kompletní rekonstrukci ( střecha, zateplení, okna, rozvody sítí, vstupní dveře, výtah ). V blízkosti domu škola, školka, obchody, restaurace. Výborné dopravní spojení na hlavní železniční trati. Byt je k dispozici do 30 dnů po podpisu smluv.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHD
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
1074
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
65m2
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
65m2
Patro
4
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Milan  Cimfl
Milan Cimfl
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé