Sousedé
(1/18)
Fotka 18
Rezervace
nebyla stanovena
Anuita:
0 Kč
Poznámka k ceně: info o ceně u RK
ID nemovitosti:1071
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:13. června 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud v okolí svého bydlení hledáte zeleň a odpočinková místa, nabízím tento byt. Uvidíte totiž obrovské pásy zeleně, lesíky, remízky a krom Labe také řadu jeho slepých ramen a jiných vodních ploch. I když jsou Polabiny vlastně v centru města, je jejich součástí něco, čemu přírodovědci říkají novodobá divočina.Byt 3+1 (71,8m2) plus lodžii (3,6 m2) v klidné lokalitě Pardubic. Byt je v původním, velmi udržovaném stavu, vhodný na investici nebo k rekonstrukci dle svých představ. Velice dobře dispozičně, řešený, všechny pokoje samostatné, prostorné. Orientovaný na východ a západ. Disponuje vstupní chodbou (10,1m2), kuchyní (9,6m2), pokojem (10,2m2), pokojem (16,6m2), pokojem (18,5m2), koupelnou s vanou (2,9m2), samostatnou toaletou (1m2) K bytu, který je umístěný v sedmém patře panelového domu s výtahem, patří také sklep (2,9m2). Byt se prodává v osobním vlastnictví a zcela bez právní vady, proto zájemci nabízíme výhodné profinancování, se kterým rádi pomůžeme. Lze financovat hypotečním úvěrem. V blízkosti domu najdete obchody s potravinami, restaurace, školu, školku, dětská hřiště, MHD a další občanskou vybavenost. Krásné procházky přírodou. Bližší informace vám rádi sdělíme v realitní kanceláři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDDálnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
ID nemovitosti
1071
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
75m2
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
75m2
Patro
9
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Markéta Cimflová
Markéta Cimflová
Zobrazit
kontakt
Metropol Real s.r.o. - Cimfl Milan

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé