Sousedé
430 000 Euro
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14921515
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Obecní
Užitná plocha:83 m2
Datum vložení:7. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Tento apartmán s výhledem na moře se nachází v Pećine, v blízkosti moře.Skládá se ze dvou ložnic, dvou koupelen, chodby, balkonu a otevřeného prostoru konceptu obývacího pokoje, jídelny a kuchyně.K bytu patří hlídané garážové stání.Všechny apartmány v této nově postavené budově jsou orientovány směrem k moři se spoustou slunečního světla a krásným panoramatem Kvarnerského zálivu.Design interiéru odpovídá celkové architektuře budovy, spojuje strukturální, funkční a estetické hodnoty jako jedinečné umělecké dílo.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14921515
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
83m2
Patro
-2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé