Sousedé
(1/10)
269 000 Euro
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14921384
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Obecní
Užitná plocha:97 m2
Datum vložení:7. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Top penthouse s jacuzzi na střešní teraseNovostavba - dvoupokojový byt ve druhém patře domu, střešní terasa (109m2), komora v suterénu, dvě venkovní parkovací stání.Orientace bytu je jihovýchodní. Výhled na moře z apartmánu (zobrazeno na obrázcích), ještě lepší ze střešní terasy!Nastěhování: 15.02.2023.Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně a jídelny, dvou ložnic, dvou koupelen, vstupní haly, lodžie, střešní terasy a komory v suterénu budovy, ke které patří dvě venkovní parkovací stání.Objekt se nachází ve výborné lokalitě ve čtvrti Melada, vzdušnou čarou 700m od moře, v blízkosti veškeré potřebné zázemí (obchod, lékárna, ZŠ, MŠ...)Objekt se nachází v klidné lokalitě obklopený rodinnými domy.Samostatně stojící bytový dům obsahuje jedenáct bytových jednotek, podlaží G+G+2+plochá střešní terasa.Suterén sestává z 11 skladovacích místností. Vstup do objektu je ze severní strany.Při stavbě objektu jsou použity kvalitní materiály v souladu s nejvyššími stavebními standardy (tepelné izolace, špičková tesařská výroba, špičkové podlahové krytiny, instalace...)PVC tesařské práce, dubové parkety, porcelánové obklady, sanita nejvyššího standardu, internetové instalace, televize v bytě ve všech pokojích...Podlahové vytápění v koupelnách a na WC. Zbytek domu tepelné čerpadlo vzduch vzduch.V celém bytě je možnost podlahového vytápění.Nepromeškejte tuto příležitost,Kontaktujte nás s důvěrou.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Balkony, lodžie, terasy
BalkónLodžieTerasa
ID nemovitosti
14921384
Vlastnictví
Obecní (městský)
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
97m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Infolinka Chorvatské Reality (Ing. Alice Roedl)
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé