Sousedé
(1/13)
IMG_2294
3 890 000 Kč
Poznámka k ceně: Včetně realitního a právního servisu
ID nemovitosti:14721029
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:98 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej krásného a slunného prostorného bytu 3+1 o výměře 98m2. Byt se nachází v příjemném soukromém bytovém domě v malebné obci Ješín, nedaleko Kralup nad Vltavou. Osobní vlastnictví. Byt se nachází v 1.NP a prošel kompletní rekonstrukcí, která čítala: nová plastová okna, nové vstupní dveře, nové dveře a obložky, nové štuky, nové podhledy, nové rozvody, nová podlahová krytina, nová koupelna a nová kuchyňská linka na míru od truhláře. V obýváku je k dispozici příjemný balkón. Vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva a elektrokotlem. K bytu náleží soukromá sklepní koje kde je možné usnadnit například kola, lyže, atd. Skvělá dopravní dostupnost do Prahy 20min a do Kralup nad Vltavou 10min. Jedná se také o velice atraktivní investiční nabídku s měsíčním výnosem ve formě nájemného ve výši 10.000,- Kč!

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
14721029
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
98m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Dominik Ondrůšek, LL.M.
Dominik Ondrůšek, LL.M.
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé