Sousedé
(1/23)
DSC00007
Rezervace
3 250 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:14421825
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:24. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Krásné bydlení na dosah kokořínských lesů, s výhledem na horu Říp a přitom v blízkosti města Mělník je ideální pro mladý pár či rodinu. Soubor tří domů nabízí neskutečný klid s dětským hřištěm, posezením i s parkovacím stáním před domem.Pěkně zrekonstruovaný byt 3+1 má zděné jádro, koupelnu s vanou a samostatnou toaletu. V předsíni je dostatek prostoru pro vestavěnou skříň, dvě ložnice s okny na východ mají 10 m2 a 12 m2. Byt má velký potenciál v podobě půdního prostoru, který je možné zpřístupnit např. z obývacího pokoje a rekonstruovat jako další obytnou místnost o velikosti ca 25 m2. Velmi praktická je i spižírna za kuchyní či úložná komora na patře vedle bytu.Jedná se opravdu o moc pěkné bydlení s dojezdem na Mělník pouhých 10 minut nebo do Mladé Boleslavi 30 minut. Neváhejte se zeptat na více informací či možnosti aktuálního financování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Elektrické
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14421825
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
86m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Markéta Brožková
Ing. Markéta Brožková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé