Sousedé
(1/20)
DSC_6246-HDR-Edit
10 990 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně zajištění financování, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
ID nemovitosti:14421288
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:87 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bydlení na Žižkově má svojí specifickou atmosféru, svojí kulturu a jedinečnost. S Žižkovem je spojena činnost bohémů a spisovatelů Jaroslava Haška a Franty Sauera, stejně jako intelektuálské společnosti sdružující se kolem manželky S. K. Neumanna, nakladatelky Kamilly Neumannové. Žily zde významné osobnosti jako např. spisovatelé Jaroslav Seifert a Vladimír Neff či malířka Toyen.Pokud hledáte bydlení v lokalitě Žižkova, pak je tato nabídka určena právě pro Vás.Nabízíme Vám prostorný byt v dispozici 3+1 se neprůchozími pokoji, který byl nedávno zrekonstruovaný. Samozřejmostí je spíž v kuchyni. Kuchyně je opravdu velice prostorná a její součástí je i jídelna.Byt se nachází v klasické žižkovském činžáku z roku 1899.Vzhledem k tomu, že celý dům a byt jsou zděné/cihlové, tak máte nepřeberné množství možností jak si případně upravit dispozici. Například do opravdu prostorného 3+kk.Protože se jedná o byt v typické žižkovské zástavbě, tak jsou k dispozici opravdu vysoké stropy, kterých je v jednom z pokojů využito k vestavnému patru. Stejně tak ve vstupní chodbě je vytvořený úložný prostor pod stropem.Vytápění a TUV zajišťuje nový plynový kotel v kombinaci s bojlerem (ukrytý v podhledu toalety) pro kuchyni a toaletu, plynový kotel je umístěný v koupelně. Pro naprostou bezpečnost je v koupelně umístěno čidlo CO2. V bytě naleznete samostatnou toaletu.Wiki:Žižkov (německy Zischkaberg, Žižkow, Zizkow, v letech 1939–1945 Veitsberg, lidově dříve Žižkaperk) je městská čtvrť a katastrální území Prahy, nachází se na východ od jejího centra. Jako samostatný celek vznikl pod názvem Královské Vinohrady I. roku 1875 rozdělením Královských Vinohrad, roku 1877 byly Královské Vinohrady I. přejmenovány na Žižkov, roku 1881 byl Žižkov povýšen na město. V roce 1922 byl začleněn do nově vzniklé Velké Prahy. Od roku 1960 je téměř celý hlavní součástí městského obvodu Praha 3, jehož území je od roku 1990 i územím městské části Praha 3.Žižkov je čtvrť, jejíž významnou část tvoří činžovní domy z přelomu 19. a 20. století. Tato část se rozkládá na vyvýšenině, proto jsou místní ulice úzké a strmé.K Žižkovu patří i vrch Vítkov a pás novější výstavby (z 20. století) směrem k Hrdlořezům.Na prohlídce Vám bude k dispozici náš finanční konzultant.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14421288
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
87m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Leo Gabriel
Leo Gabriel
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé