Sousedé
(1/8)
image0
2 735 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:08231081
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme ke koupi velkoryse prostorný byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepní kójí v Břeclavi, sídliště Na Valtické. Byt je ve 2. nadzemním podlaží a jeho užitná plocha je 73 m2.V bytě jsou plastová okna a náklady na bydlení vychází na 5300,-V domě je výtah a k dispozici je taky kolárna a kočárkárna.Byt se prodává v původním stavu a díky velkorysé obytné ploše se při rekonstrukci můžete vyřádit.V okolí je velmi dobrá občanská vybavenost (mateřská školka, základní škola, lékárna, obchody, sportoviště, dětské hřiště, atd.) V blízkosti Valtického lesa je lanové centrum a to nejen s adrenalinovými zážitky. Dále je v blízkém okolí Lednicko-Valtický areál a díky němu plno turistických stezek. Pro více informací či sjednání konkrétního času prohlídky v rámci prohlídkového dne, mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
08231081
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
73m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiří Partl
Jiří Partl
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé