Sousedé
(1/19)
2 200 000 Kč
ID nemovitosti:30
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Podlahová plocha:71 m2
Datum aktualizace:28. ledna 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt dispozičně řešený jako 3+1 s lodžií a sklepem v panelovém domě. Byt se nachází v Chebu v ulici Dvořákova ve druhém nadzemním podlaží panelového domu. Byt je v původním, ale udržovaném stavu s umakartovým jádrem. V domě je výtah. Parkování v těsné blízkosti domu. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, na sídlišti je základní i mateřská škola. Financování hypotečním úvěrem zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
30
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Celková plocha
71m2
Obytná plocha
71m2
Užitná plocha
71m2
Plocha lodžie
2m2
Místností
4
Patro
2
Energetická náročnost
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Jiří Froněk
Jiří Froněk
Zobrazit
kontakt
Česká Společnost Realitní / FRESH REALITY FINANCE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé