Sousedé
(1/15)
IMG_0445.JPG
2 490 000 Kč
Poznámka k ceně: bez provize
ID nemovitosti:126101
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Datum aktualizace:1. června 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi byt 3+1 v osobním vlastnictví na sídlišti Svobody v Prostějově. Nachází se ve 4.patře ze čtyř panelového bytového domu. Výměra 73 m2, pokoj s lodžíí a alkovnou + sousední pokoj je orientovaný jižní stranu s krásným výhledem do prostoru a zeleně, kuchyně a třetí pokoj jsou orientovány na severní stranu. Byt je určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Je komplet vyklizen, původní kuchyňská linka je demontovaná. Byt má funkční elektroměr, plynoměr i vodoměry. Topení i ohřev vody jsou dálkové, na radiátorech jsou umístěny měřiče spotřeby tepla. Bytový dům je po revitalizaci - PENB hodnota "C" - zateplení pláště domu a střechy, původní balkony nahrazeny lodžiemi, modernizace společných částí domu včetně stupeček. K bytu náleží sklep v přízemí. Dům je bez výtahu. V blízkosti je parkoviště, cyklostezka, MHD, škola,... Do konce června 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
126101
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Patro
4
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Černá Irena
Černá Irena
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé