Sousedé
(1/14)
9Z4I7RCUYZ.jfif
2 500 000 Kč
Poznámka k ceně: + provize RK
ID nemovitosti:126321
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Datum aktualizace:15. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prosvětlený byt 3+1 o ploše 80 m2 v osobním vlastnictví. Okna 2+2, jsou orientována na východ a západ. Byt se nachází ve 4. n.p. s pěkným výhledem. Jedná se o revitalizovaný dům se zateplenou fasádou, sedlovou střechou, novými vstupními dveřmi. Vytápění je řešeno vlastním elektrickým kotlem. Topné panely Korado, rozvod otopné vody v mědi. El, rozvody v mědi. Bytem prochází vyvložkovaný komín. Nabízí se tak možnost vytápění pevnými palivy. To krbovou vložkou s výměníkem, či bez. Voda i odpad je řešen obecními rozvody. Teplá voda je ohřívána el. bojlerem. Plyn v domě zaveden, byt v tuto chvíli nepřipojen. K bytu náleží 5. sklepů. Jeden, větší, sloužil jako dílna.
V přízemí se nachází zamykatelná kolárna a sušárna. Byt se prodává zařízený. Je možno jej využít k okamžitému bydlení či jako investici. Bližší... Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
126321
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Celková plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Patro
4
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Procházka Miloš
Procházka Miloš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář STING, s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé