Sousedé
(1/16)
Prodej bytu 3+1 v Třebíči
3 975 000 Kč
Poznámka k ceně: Podrobné informace u makléře!
ID nemovitosti:PRO256
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:356 m2
Datum aktualizace:21. prosince 2022
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji velmi pěkný byt velikostní kategorie 3+1. Celý dům, a tedy i bytová jednotka, jsou dle své energetické náročnosti zařazeny do nejúspornější kategorie A (PENB A). Byt se nachází v VI. patře bytového domu na ulici Energetiků (u plaveckého bazénu) a má nádherný výhled na město Třebíč - jihozápadním směrem. Dispozice nabízí tři samostatné místnosti, zděné jádro, klimatizaci a moderní kuchyňskou linku. Bytový dům je po celkové revitalizaci zateplený, s novými okny, výtahem a je připojen na teplovod TTS. Útulná a prosluněná bytová jednotka tak může nabídnout pohodlné bydlení rodině, vhodná je však i pro investora, hledajícího výnosový nájemní byt. Pro detaily kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linka
ID nemovitosti
PRO256
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Plocha balkonu
4m2
Místností
4
Patro
6. patro
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Jiří Prokeš
Jiří Prokeš
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé