Sousedé
(1/18)
BYT 3+1 v Hodicích (BYTOVÝ DŮM - POHLED OD ZAHRADY).JPG
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena na dotaz v realitní kanceláři!
ID nemovitosti:JOZ318
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:77 m2
Datum aktualizace:10. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení prodáváme byt 3+1 v panelovém domě v Hodicích u Třeště. Bytová jednotka s plochou 77 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu, příslušenstvím k bytu je balkon 3,6 m2 a sklep 8 m2 v přízemí. Dům prošel před deseti lety revitalizací - zateplení, nová okna, nové balkony, oprava střechy, společné prostory. Byt je v pečlivě udržovaném stavu, bytové jádro původní, součástí je kuchyňská linka, vytápění plynovým kotlem v bytě. Dům leží v klidné části obce, nedaleko je zastávka vlaku, součástí prodeje je i prodej podílu na pozemku 2109 m2 přímo u domu. Zde je pro byt vyčleněna zahrádka cca 60 m2. Dům nemá průkaz energetické náročnosti, je uvedena třída G, ale díky zateplení je náročnost příznivá.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
S vybavením
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
JOZ318
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
77m2
Užitná plocha
77m2
Plocha balkonu
4m2
Patro
2. patro
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Josef Zeman
Josef Zeman
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář MICHÁLEK & PARTNERS, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé