Sousedé
(1/25)
3 390 000 Kč
ID nemovitosti:5338
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Plocha pozemku:90 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Žít v bytovém domě a cítit se jako v rodinném domě?
I to je možné.

Při příjezdu do této krásné vesničky se cítíte jako v pohádce a když Vám u toho bude svítit slunce, připadáte si, že v ní opravdu jste.
Já jsem to vzala od krásných Vinařic, kde mě překvapily kouzelné chaloupky a dokonce i páv přes cestu. Jakmile se spustíte z kopce dolů, přivítá Vás Kostelík sv. Bartoloměje a nádherný výhled na celé Všeradice. Potom už se stačí jen sklouznout dolů a jste u zámečku Všeradice.
Ten sousedí s milým bytovým domem o 4 bytech a právě jeden z nich může být Vás.
Okolo domu je milá zahrada a opravdu se zde cítíte jako v rodinném domku. Já si připadala, že někomu vcházím na soukromou zahrádku. Velmi příjemné prostředí, které u bytového domu dnes často nenajdete.

Náš byt se nachází v horním patře, máte jen jednoho souseda a na velké chodbě společný balkón. Po vstupu do bytu je velmi prostorná chodba a z ní můžete vejít do každé místnosti bytu. Vlevo se nachází dva pokoje, vpravo koupelna s toaletou a naproti kuchyň s obývákem. K bytu náleží i 8m2 velký sklep a asi 10m2 dílnička. Společně majitelé využívají také celou půdu.
V domě je nová kanalizace, stoupačky, jističe a rozvody pro přímotopy. Střecha celého domu je asi 15 let stará včetně okapů.
Kamna v bytě jsou plné funkční.
Dům je cihlový a má tedy velmi dobré předpoklady pro rekonstrukci bytu vašich snů.

Všeradice jsou 15 min autem jižně od Berouna v kotlině mezi Brdy a Českým krasem, u východního konce hřebene Housina.
Zdejší nejznámější rodačkou je česká spisovatelka a vlastenka Magdalena Dobromila Rettigová a dalším významným rodákem byl zdejší Žid Aaron M. Pollak, který byl průkopníkem tovární výroby fosforových zápalek.

Doprava je možná jak autobusem tak vlakem. Pro děti je zde mateřská školka, na se ZŠ dojíždí do blízkých Hostomic.

Co se týká historických pamětihodností, najdeme zde například všeradický zámek, kostel sv. Bartoloměje a jiné. Středem vesnice prochází hranice CHKO Český kras.

Mohla bych toho vypsat spousty, přijeďte se raději podívat. Bydlení pro milovníky historie a přírody na Vás čeká

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
5338
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
18m2
Obytná plocha
90m2
Užitná plocha
72m2
Patro
1
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Miroslava Kůsová
Miroslava Kůsová
Zobrazit
kontakt
Domov - realitní společnost s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé