Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
1 900 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:2018268
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:1 m2
Sklep:ANO
Datum vložení:13. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme zprostředkování prodeje bytu dispozice 3+1 v osobním vlastnictví ve Františkových Lázních v Anglické ulici.
Tento světlý byt o výměře 100 m2 se nachází v 1. nadzemním podlaží domu v řadové zástavbě zděných domů v Anglické ulici. V bytě jsou plastová okna směrem do zahrady, do ulice původní dřevěná. Podlahy jsou parketové, koupelna se sprchovým koutem, vytápění je řešeno jako lokální plynové. K bytu náleží podíl na udržované zahradě za domem a velký sklep 20 m2. Dům je udržovaný, renovovaná střecha. V současné době probíhá vyklízení bytu. Zatřídění budovy dle PENB - třída G (průkaz energetické náročnosti k datu vložení inzerátu nebyl zpracován).
Dům je umístěn v příjemném prostředí v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a lázeňského centra a zároveň přírody a lázeňských parků.
S financováním Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
2018268
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
1m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Alena Kubinčanová
Alena Kubinčanová
Zobrazit
kontakt
Alena Kubinčanová

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Alena Kubinčanová, Evropská 1564/30 Cheb, IČO: 73418153.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.