Sousedé
(1/15)
Prodej bytu 3+1 v RD v Prostějově.
3 536 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK a právních služeb
ID nemovitosti:HRK22-61037B
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Datum aktualizace:6. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej bytu 3+1 se zahrádkou na ulici Waitova v Prostějově. Koupí získáte vlastnictví k ½ ideální rodinného, patrového, řadového, podsklepeného domu o zastavěné ploše 124m2, v klidné části města s pohodlným parkováním na příjezdové cestě. Byt 3+1 o výměře 73m2 se nachází v přízemí domu, a vlastník má k dispozici dostatek úložných prostor v suterénu /sklep cca 15 m2 /a ½ id. zahrádky o celkové výměře 130m2. Nemovitost je situována v žádané lokalitě, zastavěné rodinnými domy a nízkou bytovou zástavbou, v blízkosti ZŠ se sportovišti. Byt má vlastní vytápění plynovým kotlem a samostatné měřiče energií. Alternativní vytápění lze řešit montáží krbových kamen. Nadčasové je řešení prostorné ložnice /18m2/ umístěné v patře, se vstupem po schodišti z dřevěného masivu z hlavního pokoje o rozměrech 4,5x4m. Kuchyně /15m2/ s jídelním koutem a koupelna /7m2/ prošly před několika lety rekonstrukcí. Poslední z pokojů má samostatný vstup z předsíně. Byt i dům je v dobrém a udržovaném stavu bez nutnosti aktuálních rekonstrukcí. Vhodné zejména pro bydlení rodiny s dětmi – uzavřená zahrádka disponovaná na jihozápad, klidná ulice, parkování u domu, ZŠ, hřiště a obchod 240m. PENB je ve stádiu zpracování, z tohoto důvodu evidenčně uvedeno ,,G´´.

Základní údaje

ID nemovitosti
HRK22-61037B
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
73m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ivana Filoušová
Ivana Filoušová
Zobrazit
kontakt
Hanácká realitní kancelář spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé