Sousedé
(1/20)
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:16846
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Plocha pozemku:66 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:3. dubna 2024
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie65 kWh/m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi hezký byt 3+1 ve Slavičíně, ulice U zahrádek. Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Při vstupu do bytu je prostorná chodba ve tvaru "L", ze které je přístup do obývacího pokoje, ložnice a toalety. Z obývacího pokoje je přístup do prostorné kuchyně, původní vstup do kuchyně z chodby je v současnosti zaslepen příčkou, kterou lze snadno demontovat. Z kuchyně je přístup do koupelny a dětského pokoje. Byt prošel z větší části rekonstrukcí, byla vybudována zcela nová kuchyň s velkým množstvím úložných prostor a nová koupelna se sprchovým boxem. V kuchyni, dětském pokoji a chodbě je plovoucí podlaha. V obývacím pokoji a ložnici jsou položeny koberce, pod kterými jsou dřevěné parkety.
K dispozici je prostorná lodžie, která je zasklena a opatřena bezpečnostními zámky. K bytu náleží sklep v suterénu domu. Dále je v domě k užívání sušárna a prostor pro ukládání kol a kočárků. Dům je zateplený a po revitalizaci. Jsou opraveny vstupní prostory domu, nový výtah a v domě je výměníková tepelná stanice. Vytápění je ústřední dálkové, teplárna zajišťuje produkci tepla štěpkou. Dům není zatížen úvěrem.
V okolí domu je dostatek zeleně a v bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Ideální nemovitost k bydlení jak pro mladou rodinu, tak k investičnímu záměru. Rádi vám poskytneme podrobnější informace a provedeme při osobní prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
16846
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
70m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Radek Schneider
Ing. Radek Schneider
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

© 2024 Sousedé