Sousedé
(1/16)
2 290 000 Kč
Poznámka k ceně: při rychlém jednání sleva
ID nemovitosti:16254
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:85 m2
Plocha pozemku:71 m2
Datum aktualizace:20. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu v družstevním vlastnictví, s možností převodu do OV, na ulici Družstevní v Brodku u Přerova. Byt 3+1, který se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu, je v původním stavu. Dům, ve kterém se byt nachází je po kompletní rekonstrukci (výměna oken, zateplení obvodového pláště, výměna stupaček). K bytu pořináleží balkon a velký sklep o výměře 15 m2. Bydlení se nachází v obci s plnou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
16254
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
15m2
Obytná plocha
71m2
Užitná plocha
85m2
Plocha balkonu
2m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Pavel Vrba, MBA
Ing. Pavel Vrba, MBA
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé