Sousedé
(1/19)
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:15332
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Plocha pozemku:73 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízíme byt 3+1 se zasklenou lodžií na ulici Francouzská. Byt má prostornou vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi, jež poskytují dostatek úložného prostoru obyvatelům bytu. Dispozice bytu je velmi dobře vyřešena, z chodby jsou samostatné vstupy do 3 pokojů, do kuchyně i do koupelny s toaletou. Bytové jádro je zděné. Pěkná světlá kuchyňská linka je s vestavěnými elektrospotřebiči. Zařízení bytu, které zde zůstává - vestavěné skříně i kuchyňská linka jsou dělané na míru a hezky sladěné. Bytový dům je po kompletní revitalizaci, má i nový výtah. K bytu patří sklepní kóje, k užívání pak jsou další společné sklepní prostory v domě. Bytový dům je velmi dobře udržovaný. Byt je vhodný i jako investice. Prohlídkové odpoledne ve čtvrtek 9.2. Pro více informací či zajištění termínu prohlídky volejte makléřce.

Základní údaje

Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
15332
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
73m2
Patro
3
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Zdenka Zapletalová
Zdenka Zapletalová
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé