Sousedé
(1/20)
2 300 000 Kč
ID nemovitosti:15194
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:102 m2
Plocha pozemku:87 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:16. března 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Sníte o bytě, který pro vás bude novým začátkem nové životní etapy? Chcete žít ve městě s úžasnou historií a přesto v blízkosti přírody a hor? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte. 

Exkluzivně nabízíme prodej bytu 3+1, v 1.NP bytového domu, o CP 102 m2, v Rokytnici v Orlických horách, ulice Dolní Sídliště.

Dispozice bytu:

Kuchyně: 5 m2
Obývací pokoj: 18 m2
Ložnice: 25 m2
Dětský pokoj: 21 m2
Koupelna: 5 m2
WC: 2 m2
Chodba: 11 m2
Sklep 1: 6 m2
Sklep 2: 9 m2
Byt procházel v průběhu posledních let částečnými rekonstrukcemi: koupelna a odpady (2021), plastová okna (2007), radiátory s termostatickými hlavicemi, kotel s elektronickým otvíráním (2017), kuchyňská linka. Součástí bytové jednotky 2 sklepy (6m2 a 9 m2sklep. V domě 4 bytové jednotky z nichž každá má k dispozici 1/4 půdy (cca 40 m2 ). Stejným poměrem je možné využívat i pozemek kolem domu k posezení, relaxaci nebo pěstování zeleniny či květin. Ohřev vody bojlerem, vytápění kotlem na tuhá paliva s napojením na ústřední topení.

Město Rokytnice v Orlických horách se nachází v okrese Rychnov nad Kněžnou, asi 9 km severně od města Žamberk. Rozkládá se v Podorlické pahorkatině při říčce Rokytence. Žije zde přibližně 2 000 obyvatel. Historické jádro města je od roku 2003 městskou památkovou zónou. Je to nejmenší město v okrese Rychnov nad Kněžnou.

Veškerá občanská vybavenost v místě: základní škola, mateřská škola, dětské a sportovní hřiště, síť obchodů, restaurací a kaváren. Parkování u domu zdarma.

Byt vhodný pro trvalé bydlení nebo jako investice pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem. Milovníci zimních sportů, zejména lyžování ocení blízké lyžařské centrum v Říčkách v Orlických horách (6 km). Okolí vybízí k relaxaci, turistice i aktivnímu sportování.

Rokytnice v Orlických horách, ideální místo pro vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře. 

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
15194
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
15m2
Obytná plocha
87m2
Užitná plocha
102m2
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Mgr. Tomáš Veigl
Mgr. Tomáš Veigl
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé