Sousedé
(1/12)
2 100 000 Kč
ID nemovitosti:14695
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:140 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:18. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte atypické a klidné místo k bydlení, máme pro Vás byt v obci s dlouholetou vinařskou tradicí. Ano, nabízíme k prodeji bytovou jednotku o velikosti 3+1 v rod. domě, která se nachází v klidné okrajové části obce Dobšice u Znojma.
Podlahová plocha bytové jednotky je 70m2. Jedná se vlastně o samostatnou část rodinného domu se vstupem ze společného dvorku. Rekonstrukcí zastřešení a využitím vzniklého půdního prostoru lze tuto bytovou jednotku rozšířit o další obytný prostor o velikosti 70m2. Za tímto účelem byla v nedávné době zpracována projektová dokumentace.
Vlastní bytová jednotka je tvořena vstupní chodbou se vstupy do kuchyně s jídelnou, spíží a dále do obývacího pokoje s okny orientovanými do ulice. Ze vstupní chodby je umožněn dále vstup do sociálního zařízení s vanou, umývadlem a WC, a také do dvou pokojů s okny do dvorního prostoru.

Výhodou této nemovitosti je spokojené bydlení s výbornou dostupností do Znojma, občanská vybavenost - školka, škola, pošta, obchod, obecní úřad, mnoho kulturních akcí a památek. Pro sportovní vyžití je zde fotbalové hřiště a pro děti vybudované dětské hřiště. V
Pro více informací či zajištění prohlídky, nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
14695
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
140m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Dana Slaná
Dana Slaná
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé