Sousedé
(1/14)
3 550 000 Kč
ID nemovitosti:14450
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:76 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Byt se nachází v revitalizovaném panelovém 8NP domě, v 7NP domu v blízkosti řeky Moravy a Kunovského lesa. V bytě je zděné jádro, nová kuchyňská linka, plastová okna, samostatné WC, koupelna s vanou, nové podlahy, lodžie. Rekonstrukce proběhla v roce 2016, podlahová plocha 70 m2, k bytu náleží sklep. Jedná se o slunečný byt s dobrou dopravní dostupností, v okolí veškerá občanská vybavenost. K dispozici je kočárkárna, sušárna (se sušičkou) a zabezpečená kolárna. Energetická náročnost třída C. Více informací na telefonu.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14450
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
76m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Ivana Kočí
Mgr. Ivana Kočí
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé