Sousedé
(1/14)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:14449
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:66 m2
Plocha pozemku:66 m2
Datum aktualizace:3. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

nabízím k prodeji byt téměř v centru Pardubic, který je vhodný pro okamžité bydlení nebo jako investice. Dispoziční uspořádání je 3+1 o velikosti 62 m2, k tomu je součástí bytu balkon 4 m2 bez zasklení. Byt má zděné jádro a při rekonstrukci se v této a kuchyňské části vyměnil rozvod elektro a plastová okna. Jsou zde dva neprůchozí pokoje, obývací pokoj a z kuchyně je vstup na balkon. K bytu náleží ještě komora na patře a sklep v suterénu.

O panelový dům se stará skvěle fungující SVJ na kterém neváznou žádné závazky. Společné prostory uklízí firma. Velice příjemné jsou nízké náklady na provoz bytu 2790,-Kč/měsíčně za vodu, teplo a fond oprav + vlastní náklad na elektřinu.

Celkově je byt v udržovaném stavu. V okolí je mateřská školka i škola a nedaleko se nachází nákupní zóna, která nabízí široký sortiment zboží. Zastávka MHD je pár kroků od domu.S financováním vám rádi pomůžeme a zajistíme nejvýhodnější nabídku na trhu.

V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
14449
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)
Foto - David Brzek
David Brzek
Zobrazit
kontakt
REALITY PRORADOST s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé