Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/18)
Dům hlavní foto
1 520 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: Včetně provize RK a právního servisu.
ID nemovitosti:4980
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Celková plocha:79 m2
Datum vložení:19. dubna 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu po celkové rekonstrukci v obci Líšný, rekreační oblast Maloskalsko. Bytová jednotka 3+1 o podlahové ploše 66 m2 se nachází poblíž centra obce Líšný, v turisticky vyhledávané rekreační lokalitě a chráněné krajinné oblasti Maloskalsko, na řece Jizeře. Byt je situován ve 2. podlaží 2-podlažního finského domku, s vlastním vchodem a schody z přízemí do patra. V roce 2017 prošel celkovou rekonstrukcí, nové podlahy, dveře, výmalba, koupelna, WC, kuchyňská linka na míru se spotřebiči, nové rozvody elektřiny, vody, odpadů. Byt má vlastní bojler na ohřev teplé vody (100 ltr) a elektrokotel k ústřednímu vytápění radiátorů. K bytu náleží 2 venkovní zděné kůlny (13,4 m2) a sklep (1.5 m2), vše přístupné ze zahrady. Součástí bytu a velkým bonusem jsou také půdní prostory nad polovinou domu (cca 60 m2) s možností dostavby dalších místností, vstup na půdu je přímo z bytu. K dispozici je přípojka na telefon a internet, příprava pro TV anténu. Součástí prodeje je poměrná část domu a zastavěné plochy a pozemku okolo domu. V rámci pozemku má každý byt vyčleněnou poměrnou část jako zahradu pro své užívání (cca 80 m2). Dům má dřevěnou sendvičovou konstrukci a dřevěné opláštění, je udržovaný, má 4 bytové jednotky, všechny v osobním vlastnictví. Možnost parkování na pozemku nebo na obecní komunikaci.V místě je dostupná veškerá občanská vybavenost, zastávka BUS 100 m od domu. Možnost celoročního sportovního a turistického vyžití, kulturní život v obci a okolí, obec Malá Skála procházkou 900 m.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
4980
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
79m2
Patro
2
Počet míst na parkovišti
8
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jana Zvárová
Jana Zvárová
Zobrazit
kontakt
Ka - New Generation Reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Ka - New Generation Reality s.r.o., Vodárenská 3463 Mělník, IČO: 29012295.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.