Sousedé
(1/24)
1 190 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmostí je převod energií.
ID nemovitosti:356945
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:70 m2
Datum aktualizace:13. března 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám ke koupi bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 v 8. patře (9.NP) panelového domu v Bílině, konkrétně ul. Sídliště za Chlumem.

Plocha samotného bytu je 70 m², k tomu náleží tři venkovní lodžie (10 m²).

Stav bytu je pěkný, i přesto, že bytové jádro je původní, byt je připraven k plnohodnotnému bydlení bez okamžité investice do rekonstrukce či velkých oprav. Krytina podlah je v kombinaci koberce a linolea.

Jednotka se skládá z kuchyně, třech obývacích místností, předsíně, prostorné chodby, koupelny s WC, komory a tří zasklených lodžií.

Vybavení ve fotogalerii není součástí prodeje, v bytě tedy nezůstává.

V blízkém okolí nalezneme mateřskou a základní školu, dětské hřiště, lékárnu, poštu, kulturní centrum, knihovnu, TESCO, zastávku MHD, restauraci i obchod, jednoduše řečeno - vše důležité v blízkém okolí. Samotné centrum města je vzdáleno necelý 1 km od domu.

Pomohu Vám případně i se ziskem férové hypotéky s nejnižší úrokovou sazbou na trhu. Cena je uvedena včetně provize pro RK. Provize RK zahrnuje služby advokátní kanceláře společně s využitím advokátní úschovy peněz, dále také poplatek 2 000,- Kč pro KÚ za podání návrhu na převod vlastnického práva a samozřejmostí je převod energií.

Pro bližší informace či osobní prohlídku jsem pro Vás k dispozici na uvedeném telefonním čísle.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
356945
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
80m2
Patro
8
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Tomáš Novák
Tomáš Novák
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Synergy

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé