Sousedé
3 490 000 Kč
ID nemovitosti:357790
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:96 m2
Plocha pozemku:96 m2
Datum aktualizace:15. května 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Energeticky úsporný byt třídy B, s vlastní zahradou. Úžasných 96 m2 prosluněného bytu o dispozicích 3+1, ke kterému získáte i vlastní zahradu o velikosti 103 m2 na Sedlčansku. Pár minut od města Sedlčany, přitom v klidu nádherné přírody. Nabídka, která se v této oblasti jen tak neobjeví.

Dům prošel kompletní rekonstrukcí, je napojený na vlastní nový vrt, odpady řešeny vlastní ČOV, která již čeká jen na kolaudaci, nyní je ještě využívána jímka.
Topení zajišťuje tepelné čerpadlo, umístěné na střeše, jeho provoz tak vůbec neslyšíte.
Jedná se o velmi úsporný dům třídy B, k čemuž přispěla i výměna oken s trojskly.

Úklid je častí obce Nedrahovice, od níž je vzdálen 2 km. V 5 minut vzdálených Sedlčanech se nachází veškerá občanská vybavenost - obecní úřad, pošta, potraviny, kultura i vyhlášení lékaři.

Pro bližší informace či domluvení prohlídky mne neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
357790
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
96m2
Užitná plocha
96m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Klára Šídová
Mgr. Klára Šídová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Power

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé