Sousedé
(1/4)
Pohled na dům
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:338222
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Plocha pozemku:60 m2
Datum aktualizace:4. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si vám nabídnout investiční příležitost ve formě bytu, dispozičně 3+1, původní stav, téměř 60m2, ve Slaném, část Otruby.

Malá obec Otruby spadá pod Slaný a je vzdálena vozem cca 1,9km po nové silnici. Bonusem je jistě i zastávka MHD ze Slaného. Tato nabídka tedy v sobě snoubí příjemné a tiché bydlení v malé obci, s možností vycházek do přírody (případně je možné vyrazit po cyklostezce třeba až do Loun), v bezprostřední blízkosti Slaného.

Benefitem je jistě i levné bydlení. Ze stálých poplatků je zde fond oprav (2.006,-Kč) a dále jen zálohy na vodné/stočné a elektřinu.

Jako další benefit od majitele vám můžeme nabídnout kompletní rekonstrukci za velice příznivou cenu. Kalkulovaný rozsah prací se týká nových rozvodů vody, odpadů a elektřiny, dále okna, dveře, vytápění řešíme samostatným elektrickým kotlem. V koupelně, kuchyni a chodbě je možnost, pro zvýšení komfortu, pořídit podlahové topení, ohřev vody řešíme bojlerem. V případě zájmu jsme schopni vám naistalovat i vámi dodanou kuchyňskou linku. Vzhledem k tomu, že zde již několik bytů bylo rekonstruováno, příslušný rozpočet je možné konkrétně předložit. Ukázka realizace, s přípravou stěn podle zájemce, je ve videoprezentaci, která samozřejmě, v tuto chvíli neodpovídá realitě.

Nižší nabídková cena je dána situací, že v bytě je starší nájemník, který je zde větší část svého života. Neradi bychom „starý strom přesazovali“. Nicméně, nájemník je se situací plně obeznámen a v případě pořízení nemovitosti pro vlastní bydlení nového majitele, se samozřejmě přestěhuje do domova seniorů.

Pro další informace kontaktujte makléře.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
338222
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
60m2
Užitná plocha
60m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Zdeněk Beneš
Zdeněk Beneš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kladno

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé