Sousedé
(1/22)
1 540 000 Kč
Poznámka k ceně: cena včetně právního a realitního servisu
ID nemovitosti:352485
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:61 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:27. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Bydlení v menší obci s dobrou občanskou vybaveností, dostatek prostoru a zeleně, k tomu alternativní způsob vytápění, to vše vám nabízí tento byt.

Nabízíme byt 3+1 o výměře 61 m2 se dvěma sklepy 13 m2. Byt je určen rekonstrukci podle vašich představ, má dobrou orientaci oken, která vytváří příjemnou atmosféru v celém obytném prostoru. Moderní řešení dispozice, které lze vytvořit, je pro bydlení rodiny jako stvořené.

Výhodou menších obcí je především pohodlné parkování a dostatek zeleně, která vytváří pocit pohody. Obec Košetice je občansky dobře vybavena. Je zde školka, škola, obchody, pošta i lékař, do Pacova i Pelhřimova je to 20 minut a na dálnici (exit Hořice) 15 minut.

Byt nabízí prostornou chodbu, kam se vám vejde i velká skříň, dvě ložnice s velkým oknem, prostorný obývací pokoj s krbovými kamny a navazující kuchyň. Samozřejmě koupelnu a WC.

Vytápění bytu je řešeno velmi zajímavě. Je zde elektrokotel, také kotel na tuhá palivy a kamna na tuhá paliva přímo v obývacím pokoji. Můžete tak opravdu řešit podlé svého. Vodu ohřívá bojler. Hlavní výhodou jsou nízké náklady na bydlení. Měsíční platby jsou pouze 2.020,- Kč. Voda z obecního vodovodu a kanalizace.

Před i za domem je zeleň a dostatek parkovacích míst.

Dispozice bytu:
Obývací pokoj: 20 m2
Kuchyně: 11 m2
Ložnice I: 12 m2
Ložnice II: 8 m2
Chodba: 5,50 m2
Koupelna: 2,50 m2
WC: 1 m2
Sklep: 13,00 m2
Celková užitná plocha je 74 m2

Stav a hospodaření SVJ, rozpis stálých plateb a vše ostatní s vámi projdu při osobním setkání.

Neváhejte mě kontaktovat, budu se na vás těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - tuhá palivaÚstřední - Elektrické
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
352485
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
13m2
Obytná plocha
61m2
Užitná plocha
74m2
Patro
1
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Richard Kašpar
Richard Kašpar
Zobrazit
kontakt
RE/MAX One

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé