Sousedé
(1/12)
2 200 000 Kč
ID nemovitosti:000877
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:65 m2
Datum aktualizace:28. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve Vimperku, ulice Sklářská, prodej přízemního družstevního bytu o velikosti 3+1 s komorou a výměře 65 m2. Dům má čtyři patra, je po celkové revitalizaci, má nový výtah, je bez úvěru. Nabízené se nachází v I. NP a je tak vhodný a přizpůsobený pro bezbarierový přístup. Je udržovaný, má vyzděné jádro a rekonstrukci koupelny. V bytě veškeré vybavení, které může zůstat a je v ceně. Výhodou polohy domu je: v blízkosti obchod s potravinami, snadné parkování, vlakové a autobusové nádraží. Další výhodou jsou nízké náklady: 3.600,- Kč (teplo, voda, fond oprav...) + elektřina + plyn (sporák). Byt je vhodný pro rodinu s dětmi, může sloužit také rekreantům, kteří se chtějí přiblížit Šumavě nebo lidem, kteří potřebují bezbariérový přístup. Hraniční přechod 30 km. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaLednicePračkaSporák
ID nemovitosti
000877
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
65m2
Užitná plocha
65m2
Místností
4
Patro
Přízemí
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Libuše Paulová
Libuše Paulová
Zobrazit
kontakt
LIVELI reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé