Sousedé
(1/10)
1 900 000 Kč
ID nemovitosti:2153388773
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:95 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:6. listopadu 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt, v obci Trutnov, část obce Babí, o velikosti 3+1, výměra podlahové plochy 94,57 m2, v 1. zvýšeném nadzemním podlaží, ve zděném, dvoupodlažním, bytovém domě, s okny orientovanými na jihozápad. Dispozice bytu: vstupní chodba, koupelna vybavená vanou a umyvadlem, samostatné WC, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, 3 sklepy.
Vybavení bytu: kuchyňská linka, elektrický sporák, vytápění kotlem na tuhá paliva, umístěným mimo byt ve vlastním sklepě, ohřev vody elektrickým bojlerem umístěným v koupelně.
Byt je v dobrém technickém stavu, ihned k nastěhování, parkování před bytovým domem, štítek energetické náročnosti kategorie C. Součástí užívání bytu je vymezený prostor na přilehlé zahradě, vhodný pro pěstování ovoce a zeleniny.
BD je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci je svedena do septiku (připraveno na napojení na veřejnou kanalizaci budovanou Vak Trutnov)
Občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, lékař, obchody, pošta v přilehlé části Trutnova v Horním Starém Městě. Byt se nachází v klidné části obce, v dojezdové vzdálenosti, vyhledávaných turistických areálů, Dělostřelecká tvrz Stachlberg, Rýchorský prales, Dvorský les-významná přírodní rezervace, lyžařské areály: Žacléř - Prkenný Důl-5km, Mladé Buky - 5km, Jánské Lázně, Černá Hora, Černý důl, Pec pod Sněžkou.
Cena: 1.900.000,-Kč.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMetroSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2153388773
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
95m2
Patro
1
Počet sklepů
3
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vladimír Kučera
Vladimír Kučera
Zobrazit
kontakt
VK reality

© 2024 Sousedé