Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/10)
IMG_20180103_111615nova
585 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: + poplatek za převod podílu, včetně právního servisu a provize
ID nemovitosti:201815355
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:55 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:16. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Rádi by jste bydleli v blízkosti lázeňského parku ? V bytě, který by jste si renovovali podle svých představ? Možná jste ho právě našli. Ráda by jsem Vám nabídla družstevní byt 3+1 o velikosti 55m2, který se nachází v 2NP z celkových 8 nadzemních podlaží. Byt je v původním, ale udržovaném stavu. V bytě je zachovalá kuchyňská linka. Jádro je umakartové. Z obývacího pokoje vcházíme do ložnice i do dětského pokoje. Na podlaze v bytě je linoleum a v pokojích zachovalé parkety. Okna bytu jsou situována na tři strany. Jsou plastová se žaluziemi. Tento rok je v plánu družstva částečná revitalizace domu, jako nové radiátory, zateplení a výměna oken. Pokud dojde na výměnu oken, tak novým majitelům je přislíbeno vyplatit částku cca 50.000Kč, jelikož okna jsou již měněna na vlastní náklady. Veškeré potřebné dokumenty budou novým vlastníkům předány. Náklady pro dvě osoby jsou za služby přibližně 3.000,-Kč, fond oprav činí 1659,-Kč a elektřina a plyn 500,-Kč. Samozřejmě, že se to liší podle nastavených záloh a spotřebě. Vchod i okolí domu je klidné a bezproblémové.Parkování je v těsné blízkosti domu, tak jako ZŠ, MŠ , autobusová zastávka a obchody. V těsné blízkosti domu se nachází i lázeňský park. Pokud by jste tento byt viděli rádi osobně, tak mne kontaktujte. Ráda Vás vezmu na prohlídku a zodpovím případné dotazy.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
ID nemovitosti
201815355
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
55m2
Užitná plocha
55m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ivana Davidová
Ivana Davidová
Zobrazit
kontakt
FLEXI REALITY s.r.o

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi FLEXI REALITY s.r.o, Keltičkova 1296/58 Ostrava, IČO: 27840875.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.