Sousedé
(1/16)
IMG_20220326_162410a
4 540 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právních služeb
ID nemovitosti:01454
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:22. dubna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení prodej družstevního bytu v Libušínské ulici ve Žďáře nad Sázavou. Jednotka o dispozici 3+1 s praktickou komorou využitelnou například jako šatna se nachází ve vyvýšeném přízemí panelového domu s výtahem. Je po kompletní rekonstrukci včetně vyzděného a rozšířeného jádra a její součástí jsou dvě na sebe navazující velké zasklené lodžie s jihozápadní orientací. Byt bude volný po dohodě nejpozději do konce dubna 2023, v případě výměny s doplatkem za dispozičně menší byt ve Žďáře i dříve. Možnost převodu do osobního vlastnictví po jednorázovém splacení anuity (21 tis.). Všechny tyto faktory jsou zohledněny v příznivé a kompletní ceně.Sídliště Libušín patří ve Žďáře k oblíbeným lokalitám, se spoustou zeleně a hřišť je jako stvořené pro děti. Aktivní i pasivní sportovci ocení cyklostezku podél řeky Sázavy, po které se lze dostat až do centra, v opačném směru a v pěším dosahu rozsáhlý sportovní areál Bouchalky se zimním a fotbalovým stadionem, sportovní halou, rychlobruslařskou inline dráhou a tenisovými kurty.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
01454
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
86m2
Plocha lodžie
12m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště

Poloha na mapě

Foto - Ondrej Dudáš
Ondrej Dudáš
Zobrazit
kontakt
Areality Vysočina s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé