Sousedé
(1/8)
9
2 255 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:01377
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:23. srpna 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Zprostředkujeme Vám prodej bytu o dispozici 3+1 s balkonem v Ledči nad Sázavou, ulice Marie Majerové. Byt se nachází ve 4. patře bytového domu s výtahem. Náleží k němu sklep. Užitná plocha bytu činí 55 m2. Ze společných prostor je k dispozici kočárkárna a sušárna. Byt je orientován na jihozápad s výhledem na Ledeč. Náklady na služby činí zhruba 4 000 Kč.V blízkosti bytového domu je veškerá občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, pošta, několik prodejen potravin, menší obchody a služby, restaurace a pekárny. Možnost jednat o ceně, byt je volný k nastěhování ihned. Doporučujeme osobní prohlídku.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
01377
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
55m2
Patro
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Lenka Smejkalová
Lenka Smejkalová
Zobrazit
kontakt
Areality Vysočina s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé