Sousedé
(1/25)
Rezervace
2 750 000 Kč
ID nemovitosti:263622
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:82 m2
Datum aktualizace:10. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Podlažní, kompletně provozně vybavený a modernizovaný byt o dispozici 3+1 s balkónem a provozním zařízením, situovaný v 1.NP. (zvýšené přízemí) zděného bytového domu v klidné okrajové části obce. Byt s externím příslušenstvím (sklep) o celkové výměře užitné podlahové plochy 81,70 m2 včetně vlastního balkónu 5,60 m2 s orientací obytných prostor na jih a sever. Bytová jednotka byla zbudována v bytovém domu v roce 1989, situována v 1. NP. bez výtahu s celkem šesti bytovými jednotkami. K bytu náleží možnost užívání veškerých společných prostor v domě, užívání vlastních sklepních prostor (1x skladový prostor) a užívání veřejné venkovní zeleně navazující na bytový dům. V letech 2010-14 byla provedena částečná modernizace bytu: výměna oken za plastová s izolačními skly, rekonstrukce koupelny s WC, rekonstrukce kuchyně, renovace podlah a kompletní výměna elektro-instalace. Byt je v dobrém technickém stavu, připraven k následnému předání a užívání ihned po převodu nemovitosti. Bytový dům, ve kterém se byt nachází je třípodlažní, situovaný v klidné části obce s okolní zástavbou bytových a rodinných domů, navazující na veřejnou zeleň. Třída ENB: G-průkaz nezpracován. Byt s kompletním provozním příslušenstvím je využitelný k rodinnému či nájemnímu bydlení v historickém městě Horšovský Týn s dostupností základních služeb, infrastruktury a dobrou dopravní dostupností. Kompletní vybavenost cca 10 km v okresním městě Domažlice. Předností nabízeného bytu je technický stav, dispozice prostor, vybavenost bytu, možností okamžitého nastěhování po převodu nemovitosti a lokace v klidné části města s okolní veřejnou zelení. Dispozice bytu: vstup, předsíň, kuchyně s jídelnou, obytná místnost s balkónem, ložnice, dětský pokoj, koupelna (sprchový kout, umyvadlo), samostatné WC, technický prostor. Vybavení bytu: kuchyňská linka, sporák, digestoř, koupelnové vybavení, zařizovací předměty, podlahové krytiny, provozní vybavení, rozvody TV/tel/internet. Topení: centrální (společná plynová kotelna pouze pro vlastní bytový dům). Podlahová plocha bytu s balkónem: 78 m2 + sklepní prostor 3,70 m2 - celkem 81,70 m2.

Základní údaje

Dopravní spojení
Silnice
Parkování
Parkování na ulici
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporák
ID nemovitosti
263622
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
4m2
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
82m2
Plocha balkonu
6m2
Místností
4
Patro
Zvýšené přízemí
Počet míst na parkovišti
5
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Kroc Michal
Kroc Michal
Zobrazit
kontakt
1. Chodská realitní v.o.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé