Sousedé
(1/8)
2 590 000 Kč
Poznámka k ceně: info o ceně v realitní kanceláři
ID nemovitosti:1702
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Podlahová plocha:77 m2
Datum vložení:10. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář nabízí k prodeji atypickou bytovou jednotku 1+1 s možností rozšíření až na dispozici 3+1 na ul. Tyršova v Lipníku nad Bečvou. Byt je umístěn v 3. NP cihlového bytového domu o pěti bytových jednotkách. Samotná bytová jednotka 1+1 má výměru 38 m2. K bytové jednotce však náleží dva půdní prostory, jeden o výměře 21,64 m2 a druhý o výměře 18,62 m2 a tím se zvyšuje celková podlahová plocha na 77,68 m2. Do jednoho z půdních prostorů je situován pokoj, druhý půdní prostor je určen k realizaci dalšího obytného prostoru. Byt je v původních, ale udržovaném stavu a jeho výhodou je možnost rekonstrukce dle vlastních představ. Vytápění bytu je zajištěno plynem topidla vafky. K bytu náleží sklep o výměře 8,30 m2, k dispozici je i prádelna. Jednou z dalších výhod jsou dvě parkovací místa, která se nacházejí ve dvoře bytového domu za uzamykatelnou el. bránou a podíl na zahradě, která slouží pro potřeby obyvatel domu, stejně tak jako ve dvoře umístěná pergola s grilem. K dispozici je i zahrádka pro pěstování vlastní zeleniny nebo květin. V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.


Základní údaje

ID nemovitosti
1702
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
74m2
Užitná plocha
74m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Radek  Zahradník
Radek Zahradník
Zobrazit
kontakt
OKNOREALIT s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé