Sousedé
(1/11)
2 680 000 Kč
ID nemovitosti:1695
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:62 m2
Podlahová plocha:64 m2
Datum aktualizace:4. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Realitní kancelář nabízí k prodeji zrekonstruovanou bytovou jednotku 3+1 v osobním vlastnictví o výměře 64,6 m2 na ul. Bratrská v Přerově. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí bytového domu se 4. NP. Do bytu je zavedena elektřina, vytápění bytu je ústřední dálkové. V pokojích jsou na podlaze položeny plovoucí podlahy. V chodbě, kuchyni, koupelně jsou na podlaze keramické obklady. V koupelně je vana se skleněnou zástěnou a WC. K bytové jednotce náleží dva sklepy. Měsíční náklady spojené s užíváním bytové jednotky jednou osobou jsou ve výši cca 3.000,- Kč. Bytový dům je po revitalizaci. V okolí bytového domu je k dispozici veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, školy a dopravní dostupnost je zajištěna MHD. Při rychlém jednání sleva z ceny nemovitosti. V případě zájmu kontaktujte makléře nabídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
1695
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
62m2
Užitná plocha
62m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - JUDr. Igor Jusko
JUDr. Igor Jusko
Zobrazit
kontakt
OKNOREALIT s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé