Sousedé
(1/25)
dsc-1241.1670237297.jpg
3 190 000 Kč
ID nemovitosti:N97861
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum vložení:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Pokud hledáte cihlový byt s bohatým příslušenstvím a kouskem zahrady k tomu, podívejte se na naši novou nabídku bytu na Jesenické ulici v Šumperku.

Byt se nachází ve 2. NP pěkného revitalizovaného bytového domu, je v osobním vlastnictví a nabízí nestandardní dispozici někde napůl cesty mezi 3+kk a 3+1. Byt je vytápěn plynovým kotlem, navodit atmosféru a šetřit náklady lze také pomocí krbových kamen, která mají své místo v obývacím pokoji.

Byt byl před časem rekonstruován, aktuálně je potřeba některé prvky poladit, nejzásadnější investici představuje potom dokončení podlahy v ložnici, které by se mělo pohybovat v řádu nižších desítek tisíc korun.

Když by vám, například, chyběl ještě jeden pokoj nebo další metry obytné plochy, máme pro vás dobrou zprávu. K bytu náleží půda o velikosti necelých 30 m2, nachází se přímo nad bytem a představuje možnost, jak rozšířit obytnou plochu do dalšího podlaží. Další příslušenství tvoří sklep o výměře 6 m2 a také balkon, který je orientován mimo hlavní komunikaci.

Bytový dům má celkem 5 bytových jednotek a patří k němu pozemek o velikosti cca 400 m2. Jeho využití je z větší části pro parkování a kousek zahrádky je určen pro sdílenou pergolu a zeleň.

Byt je ihned k dispozici, je částečně vybaven a připraven pro nového majitele. Rádi se s vámi potkáme na prohlídce, kde probereme všechny vaše dotazy, provedeme místní šetření a projednáme také otázku financování nákupu. Zavolejte a domluvte si termín. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97861.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97861
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
74m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Chládková
Mgr. Veronika Chládková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé