Sousedé
(1/14)
dsc00520-hdr-min.1669108157.jpg
3 590 000 Kč
ID nemovitosti:N97669
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:68 m2
Podlahová plocha:62 m2
Datum aktualizace:15. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně vám představuji nabídku prodeje bytu o dispozici 3+1 nacházející se v 9. nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu. Byt o celkové užitné ploše necelých 68 m2 je v původním dobře udržovaném stavu. Dispozičně je byt řešený prostornou předsíní, ze které se vchází do jednotlivých místností bytu – dvou ložnic, obývacího pokoje, koupelny a toalety. Z obývacího pokoje je vstup do kuchyně. Lodžie je přístupná z jedné z ložnic. Okna ložnic, obývacího pokoje a lodžie jsou orientována na západní stranu domu s výhledem do okolí. Okno kuchyně je orientováno na jižní stranu domu. Na podlahách je položeno linoleum. Jádro včetně kuchyně je původní v dobře udržovaném stavu. Nové Strašecí nabízí svým obyvatelům skvělou občanskou vybavenost. Centrum Nového Strašecí je vzdáleno 10 minut chůze od domu, kde se nachází řada obchodů, restaurace, základní, mateřská škola, gymnázium i banky. V blízkosti domu je nově otevřený supermarket Billa. V Novém Strašecí je celá řada možností trávení volného času a sportovních aktivit a to jak na městských sportovištích, tak v okolní přírodě. Kolem domu prochází Novostrašecká naučná stezka i cyklostezka, která spojuje zajímavá turistická místa. Autobusová zastávka se skvělým spojením do Kladna, Rakovníka i Prahy je v docházkové vzdálenosti do 5-ti minut chůze. Nájezd na dálnici D6 je v dojezdové vzdálenosti do 5-ti minut a okraj Prahy je v dojezdové vzdálenosti do 20-ti minut. Máte zájem o kompletní rekonstrukci bytu, žádný problém, doporučím vám prověřenou společnost, která vám kompletní rekonstrukci zrealizuje. Přepokládaná cena kompletní rekonstrukce včetně přestavby bytového jádra je 520.000 Kč. Cena se může se lišit dle vybraných standardů. Rád vám poradím i s možností nejlepšího financování koupě nemovitosti, nebo můžete využít moderního financování až na 35 let, bez ohledu na věk, prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N97669.

Základní údaje

ID nemovitosti
N97669
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
3m2
Užitná plocha
68m2
Plocha lodžie
3m2
Patro
9
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Petr Čížek
Petr Čížek
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé