Sousedé
(1/12)
kuchyn-b-3-.1666008616.jpg
Cena na dotaz
ID nemovitosti:N96500
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Podlahová plocha:69 m2
Datum aktualizace:24. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Naše společnost ve výhradním zastoupení zprostředkuje prodej 3 pokojového bytu v panelovém domě v atraktivní lokalitě Kralupech nad Vltavou. Byt je k celkové rekonstrukci, v původním zachovalém stavu s novým sprchovým koutem a toaletou. Dům je po celkové rekonstrukci a má plastová okna. K bytu patří sklepní koje a komora na patře vedle bytu. V domě jsou nebytové prostory, kadeřnictví, kolárna a sušárna. Na jednotce neváznou žádné dluhy a závazky. SVJ je bez dluhů a hospodaří v kladném zůstatku. V blízkém okolí jsou obchody, škola, školka, restaurace a další služby v docházkové vzdálenosti. Kousek je je vlakové i autobusové nádraží a dobrá dostupnost do Prahy, Kladna, Slaného i Mělníka. Vhodné místo pro mladý pár nebo rodinu s dětmi. Doporučujeme prohlídku. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96500.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96500
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
69m2
Patro
6
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Löbl DiS.
Tomáš Löbl DiS.
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé