Sousedé
(1/15)
01.1660578702.jpeg
2 645 000 Kč
ID nemovitosti:N96106
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:1. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na prodej pro Vás máme tentokrát družstevní podíl prostorného a prakticky řešeného bytu o velikosti 3+1 s podlahovou plochou 74 m² v 1. NP cihlového domu. Vstup do bytu je po schodišti v centrální části domu.
Byt je sice v původním, ale velmi dobře udržovaném stavu, proto jsou v inzerci použity jak fotografie aktuálního stavu, tak vizualizace bytu po případné rekonstrukci. Vytápění bytu a vody je řešeno vlastním plynovým kotlem.
Velkou výhodou je nejen velikost samotného bytu, ale také prostorný sklep, který může být využit jako skladovací prostory a svojí velikostí také přímo vybízí např. k realizaci malé dílničky.
Parkování je možné na přilehlých parkovištích před domem. Neradi sedíte doma, máte rádi květiny, šum stromů venkovní atmosféru? Máte možnost využívat krásnou zahradu před domem, která sice patří městu, avšak v jejím zvelebování a užívání si klidu a pohody vám nikdo bránit nebude.

Vzhledem k nedodání energetického štítku uvádíme náročnost budovy PENB: G. Celkové měsíční náklady na bydlení jsou ve výši 6.200 Kč, záleží však samozřejmě na individuální spotřebě.
V docházkové vzdálenosti od domu je veškerá občanská vybavenost – školka, školka, hřiště, úřady, potraviny, vlakové a autobusové nádraží.

Ač je byt družstevní a nelze jej převést do osobního vlastnictví, naši finanční poradci Vám rádi pomohou vyřešit starosti s jeho financováním. Díky velmi příznivé ceně, která je uvedena včetně všech služeb realitní kanceláře, se tato nemovitost v nabídce nejspíš dlouho neohřeje.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96106.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96106
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
74m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Iveta Válková
Iveta Válková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé