Sousedé
(1/25)
dsc-6439.1660301365.jpg
2 990 000 Kč
ID nemovitosti:N96066
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:88 m2
Datum aktualizace:9. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Brána Hrubého Jeseníku, to je obec Loučná nad Desnou. Ideální místo pro trávení Vaší letní či zimní dovelené!

Podkrovní apartmán se nachází v bytovém domě ve vesnici Rejhotice, která je částí obce Loučná nad Desnou. Okolí domu je obklopeno přírodou a také hlubokými lesy, na které jsou z bytu nádherné výhledy. Byt se nachází ve 2.NP. Jeho dispozice je 3+1 a podlahová plocha velkorysých 88 m2. Byt sestává z chodby, koupelny se sprchovým koutem, kuchyně, dvou podkrovních pokojů, šatny a obývacího pokoje. Během posledních pár let prošel byt rozsáhlou rekonstrukcí – nové odpady, rozvody elektřiny, podlahy, omítky a izolace podkroví. Stačí si tedy přivést postel a můžete začít vegetit.

Vytápění je v bytě řešeno krbovými kamny s výměníkem. V koupelně a v chodbě se nachází podlahové topení. Odpady jsou svedeny do společní jímky. Voda je obecní.

K bytu dále patří menší garáž, kam můžete zaparkovat skútr nebo motorku, velký sklep, šopa na dřevo a kousek půdy, která se nachází hned naproti bytu. V zimě si sem tedy můžete nanosit dřevo, ať máte co přikládat do krbu.

V blízkém okolí se nachází nespočet možností pro výlety. Můžete zavítat do sousední lázeňské vesnice Velké Losiny, kde najdete termální park, zámek, ruční papírnu, Pralinkárnu s úžasnými zákusky no a nebo se můžete vydat druhou stranou do Koutů nad Desnou a dál až na Červenohorské sedlo. Loučná je prostě naprosto ideálním výchozím bodem pro nezapomenutelné zážitky.

Pokud tedy hledáte místo, kam prchnout na víkend, tak neváhejte a ozvěte se! Ráda se s Vámi potkám na prohlídce a zodpovím Vaše případné dotazy!

Cena: 3.390.000 Kč

Tel.č. 732 419 933

PENB: G
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N96066.

Základní údaje

ID nemovitosti
N96066
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
10m2
Užitná plocha
88m2
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Vendula Kvapilová
Ing. Vendula Kvapilová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé