Sousedé
(1/9)
img-0153.1652286534.jpg
3 990 000 Kč
ID nemovitosti:N94541
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:21. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízím prodej bytové jednotky 3+1 v osobním vlastnictví o velikosti 69 m2 na sídlišti Vajgar. Bytová jednotka nacházející se v 8. patře osmipatrového panelového domu prošla částečnou rekonstrukcí. Původní umakartové jádro bylo vyzděno a vznikla prostorná koupelna s rohovou vanou a odděleným WC. Rekonstrukcí prošel obývací pokoj propojený s kuchyní i další část bytu, kde byl dispozičně uzpůsobený především dětský pokoj potřebám majitelů. Nedílnou součástí rekonstrukce byla výměna podlahové krytiny, původní PVC bylo nahrazeno dlažbou, plovoucí podlahou a moderním PVC. První rekonstrukce proběhla v roce 2007, následná potom v roce 2016. Byt nemá lodžii, ale díky umístění bytu je příjemný výhled z okna do okolí. Panelový dům prošel kompletní revitalizací (plastové stoupací vedení, plastová okna, fasáda, zateplení, izolace střechy, tepelné čerpadlo, úprava vnitřních prostor). V plánu je vybudování nového výtahu. Zálohy spojené s provozem a správou domu činí 2.808,-, nejsou zde zahrnuty zálohy na teplou a studenou vodu a elektřinu. Doporučuji osobní prohlídku. Zájemcům rádi poskytneme také kvalitní finanční servis. Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N94541.

Základní údaje

ID nemovitosti
N94541
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
69m2
Patro
9
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Jan Kubeš
Jan Kubeš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé