Sousedé
(1/19)
dsc-4928.1698824740.jpg
990 000 Kč
ID nemovitosti:N102439
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:56 m2
Datum vložení:starší půl roku
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Byt do milionu!

Hledáte zajímavou investici nebo vlastní bydlení, které si můžete přizpůsobit svým představám? Do prodeje uvádíme paneláček v Javorníku, okr. Jeseník, který najdete na ulici Dukelské.

Byt o výměře 56 m2 se nachází ve 3., posledním, nadzemním podlaží menšího panelového domu celkově o 8 bytových jednotkách. Byt je v osobním vlastnictví a má dispozici 3+1, je v původním stavu, připraven na rekonstrukci, v bytě jsou pouze plastová okna s dvojskly. Vytápění je řešeno po vlastní ose pomocí plynových vawek, o ohřev teplé vody se stará elektrický bojler.

K bytu náleží sklepní kóje v přízemí a také jedna z kůlen, která se nachází přímo u domu. Tato nemovitost je vhodná jako investice s rekonstrukcí a následným pronájmem, případně také pro vlastní bydlení.

Pokud vás byt zaujal, neváhejte, zavolejte nebo napište a domluvte si termín prohlídky. V rámci našeho realitního servisu vám také nabízíme zajištění nejvýhodnější varianty financování. Těšíme se na setkání s vámi. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102439.

Základní údaje

ID nemovitosti
N102439
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
56m2
Patro
3
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Veronika Chládková
Mgr. Veronika Chládková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé