Sousedé
(1/14)
mezimesti-116.1695718193.jpg
1 425 000 Kč
ID nemovitosti:N101879
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:5. ledna 2024
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Město, které je vlakovou spojnicí mezi naší zemí a Polskem, město, které přímo vede do významného Adršpašsko-teplického skalního komplexu, město, jehož hospodářský rozkvět přinesla rodina Walzelů, to je Meziměstí.

Exkluzivně nabízíme slunný byt 3+1 v 6-ti patrovém panelovém domě s výtahem, který se nachází v 1.patře. Byt je v tuto chvíli v dobrém, však v původním stavu a čeká na svého nového majitele, který bude mít tu jedinečnou možnost si ho navrhnout a zrekonstruovat přesně podle svých představ. Za vstupními dveřmi je velmi prostorná předsíň, která je strategická v tom, že se z ní dostanete do všech místností v bytě. Na pravé straně koupelna, toaleta, kuchyně, ze které je i druhý vstup do největší místnosti v bytě, obývacího pokoje. Naproti, vedle vchodu do obývacího pokoje, je spací pokoj a zrovna tak po levé straně předsíně. V první ložnici se nachází lodžie, kde je klidný a krásný výhled do zeleně.

Je těžké odhadnout cenu rekonstrukce, protože každý máme úplně jiné nároky, ale po poptání u několika firem je možné, že byste vaše vysněné bydlení mohli mít již do méně než 2 milionů korun ( včetně kupní ceny ), což je úžasná cena.

Dům je zateplen, má nová plastová okna. Parkování je možné pohodlně přímo před vchodem, kde bývá často volné místo, kousek od domu jsou přilehlá parkoviště.

Dům má výbornou polohu, vše potřebné máte ve vzdálenosti, kde dojdete i pohodlně pěšky. Obchod s potravinami, kavárnu, restauraci, poštu, městský úřad, dětské hřiště, školku, železniční stanici, a za ní pak barokní zámek, údajně přestavěn K.I. Dietzenhoferem, a u něho krásný rybník, kde vás to bude vyloženě nabádat k procházkám. V neposlední řadě pak základní školu a lékárnu.

Ani kultura nezůstane pozadu. V technické památce, rozsáhlé železniční budově se nachází divadelní sál, kde se, kromě divadla souboru J. K. Tyl, pořádají i různé společenské akce. Relaxaci pak završí vyhlášený Walzel nebo Areál zdraví a sportu.

V okolí je tolik možností. Broumov a jeho klášter, Adršpašsko-teplické skály a mnoho dalšího, jen si vybrat.

Z Meziměstí je ideální doprava, kromě auta, vlakem. Dostanete se několikrát denně do Náchoda či Hradce Králové nebo již zmiňovaného Broumova či do skal.

Pokud se vám náš byt líbí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vás přivítáme na prohlídce.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N101879.

Základní údaje

ID nemovitosti
N101879
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
74m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Bc. Petra Rejtharová
Bc. Petra Rejtharová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé