Sousedé
1 800 000 Kč
Poznámka k ceně: Advokátní úschova peněz a právní servis samozřejmostí
ID nemovitosti:24618
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Podlahová plocha:75 m2
Datum aktualizace:10. července 2024
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout ke koupi byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s balkonem na ulici Rudé Armády v samém centru města Karviná. Byt se nachází v cihlovém domě bez výtahu v lokalitě nízké zástavby, je situován do 2.p/2.p., s balkonem a je o celkové výměře 75,4 m2. Byt je v původním udržovaném stavu s příjemnou dispozicí s téměř neprůchozími pokoji a se spoustou úložných prostor v podobě vestavných skříní. Nabízí se zde možnost zvětšení/rozšíření bytu o aktuálně nevyužívané půdní prostory přímo nad bytem a zhotovit si tak dnes čím dál více žádanější mezonetové bydlení. Díky této úpravě zde může vzniknout opravdu výjimečné bydlení úplně s jiným rozměrem. Okna bytu jsou orientovány převážně na JV.
Za užívání bytu se hradí velmi nízké měsíční náklady ve výši 1508,-Kč (fond oprav) + elektřina, plyn (používá se k vytápění a ohřevu TUV vlastním plynovým kotlem). K bytu náleží tři sklepní kóje a tak nebude problém uskladnit sezonní věci. Zajímavá nabídka bydlení v této lokalitě, která je vhodná i jako investice s následným pronájmem. Doporučuji.
Jelikož od majitele nemovitosti nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
24618
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Místností
4
Patro
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Rolák
Zdeněk Rolák
Zobrazit
kontakt
Comfort reality CZ, s.r.o.

© 2024 Sousedé