Sousedé
(1/23)
byt je vlevo nahoře
3 700 000 Kč
ID nemovitosti:2153218432
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:66 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:31. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

DŮM
V domě je 6 bytů a je situován v západní části Žďáru nad Sázavou, v klidné Okružní ulici. Z oken do zahrady je krásný výhled do zeleně (za zahradou pokračuje velký areál zahradnictví) a za město. Dům má centrální ústřední topení, je kompletně zateplený s novou fasádou, všechny byty mají nová kvalitní plastová okna, střecha je ve velmi dobrém stavu. Ve společných prostorách v přízemí je možné využívat sdílenou sušárnu a prádelnu.

BYT
Nachází se v 2. patře (3. podlaží), vchází se do něj předsíní, ze které jsou vchody na toaletu, do koupelny a samostatné vchody do tří místností. Předsíň je vybavena vestavěnými skříněmi. Obývák (pokoj č. 3) je průchozí, dva pokoje (č.1 a č.2) jsou neprůchozí. V pokoji č. 2 je funkční napojení na domovní komín pro případ instalace krbu nebo kamen. Teplou vodu zajišťuje bojler na noční proud. Toaleta, koupelna a kuchyně jsou odděleny příčkami, které mohou být snadno rekonstruovány do jinak organizované konfigurace. Velká okna doprovází příjemná výška stropů 2.6 m, všechny pokoje mají původní parkety. K okamžiku prodeje bude byt vyklizený.

ZAHRADA A SKLEPY
K bytu přináleží vymezený zahradní pozemek (cca 60 m2) s malým sklípkem na zeleninu (4 m2, zateplený, beton), uzamykatelným zahradním domkem a ještě 2 sklepy přímo v domě, každý o ploše 6.5 m2 (celkem tedy 17 m2 sklepních ploch).

DALŠÍ SOUČÁSTI A ROZVOJOVÝ POTENCIÁL
Kolem domu je zcela oplocený pozemek - zahrada a volný prostor, vjezd autem je bránou na dálkové ovládání. V prostoru oploceného pozemku k bytu přináleží 1 místo k parkování. Z technického hlediska byt nabízí možnost rozšíření o půdní vestavbu na mezonet. Vztahy mezi spoluvlastníky jsou dlouhodobě dobré, v dobré kondici je i fond oprav - je připravena kompletní výměna oplocení domovního pozemku.

VÝHODA DRUŽSTEVNÍHO BYTU PRO FINANCOVÁNÍ
Při převodu vlastnického podílu se neplatí daň z nemovitosti. Vážným zájemcům poskytnu link na videoprohlídku.

Družstvo vlastníků nepožádalo o certifikát energetické náročnosti, který tedy neuvádím, dům je ale plně zateplený. Prodává přímý majitel, bez provize realitní kanceláři, výhradně přímým zájemcům - realitky prosím nekontaktujte mě. Mobil +420 603 164 232.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Vlastní parkovací stání
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaÚstřední - Dálkové
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Bez vybavení
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
2153218432
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
17m2
Obytná plocha
66m2
Užitná plocha
66m2
Místností
4
Patro
2
Počet sklepů
3
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vít Janeček
Vít Janeček
Zobrazit
kontakt

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé