Sousedé
(1/20)
3 150 000 Kč
ID nemovitosti:2153237371
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:50 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:9. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji nový byt 2+kk v osobním vlastnictví o výměře 50m2 v domě, kde budou 3 byty. Byt se nachází v přízemí. Dispozice bytu: předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem , ložnice , koupelna + WC. Celý dům prochází celkovou rekonstrukcí- nová tří komorová okna ,celkové zateplení pěnou jednotlivých bytů ,topení je vyřešeno tepelným čerpadlem. Každý byt má nový vyvložkovaný komín,1x stání pro auto a sklepní koj. Celý dům bude mít energetický štítek B - předpokládané náklady na vytápění 1000,-Kč - měsíc. Předpokládaná doba ukončení rekonstrukce únor -březen 2023, je možné do té doby po dohodě s majitelem vybrat jiné obklady,dlažbu. Dům bude rozdělen na 3 samostatné bytové jednotky a je možné čerpat hypotéku.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Okna
Plastová
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
Bez vybavení
Zateplení
Ano
ID nemovitosti
2153237371
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
50m2
Patro
1
Počet sklepů
3
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Martin Holý
Martin Holý
Zobrazit
kontakt
Hořické reality Martin

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé