Sousedé
(1/22)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:814436
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:58 m2
Datum aktualizace:15. října 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v centru Havířova a přesto v klidné lokalitě s dobrým parkováním? Pojďte si se mnou prohlédnout tuto nabídku. Věřím, že Vás zaujme. Byt 2+kk s balkonem prošel kvalitní rekonstrukcí, nové omítky, voděodolné plovoucí podlahy, elektro v mědi, nové vnitřní dveře včetně obložek, snížené podhledy a podsvícení v pokojích. Velkoformátová dlažba s využitím tzv. kamenických rohů navazujících na minimalistické spáry v koupelně s vanou, na míru vyrobené zrcadlo dotváří pocit pohody. Samostatné WC. Kvalitní kuchyňská linka s LED podsvícením je vybavena veškerými spotřebiči, které jsou v ceně bytu. Pokoje mají čelní stěny kvalitně provedené betonovou stěrkou. Ve všech pokojích příjemnou pohodu doplňují záclony se závěsy v béžové barvě. V chodbě zabudované vestavné skříně s odkládací stěnou. Celý byt se nese v kombinaci světlého dřeva, bílé a béžové barvy. Nízké měsíční náklady. Zavolejte, rádi Vám zprostředkujeme prohlídku.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
814436
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
58m2
Energetická náročnost
C (i)
Foto - Miroslava Motyková
Miroslava Motyková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé